Firma przeprowadzkowa JACEK

Przeprowadzki w Łodzi

Informacje o firmie "Jacek Przeprowadzki"


Usługi przeprowadzek w Łodzi: przeprowadzki mieszkań, domów, biur, magazynów, firm.

Firma "Jacek Przeprowadzki" pojawiła się na łódzkim rynku transportowym i przeprowadzkowym jako jedna z pierwszych firm prywatnych bo już w 1989 roku. Wykonujemy od lat nie tylko przeprowadzki w Łodzi ale też posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie dokonywania przeprowadzek i przewozu towarów na terenie całego kraju jak i Europy. Byliśmy prekursorami pokonywania granic i docierania z towarem nawet w najbardziej odległe zakątki naszego kontynentu.

Nasi pracownicy to ludzie, którzy pracują dla nas od lat, w związku z czym znają się doskonale na zakresie swoich obowiązków i doskonałym, wręcz perfekcyjnym dbaniem o mienie naszych Klientów. Każda rzecz jest dokładnie zabezpieczona i odpowiednio przygotowana do bezpiecznego transportu. Zawsze dysponujemy specjalną folią, kartonami, kocami. Oprócz tego zabezpieczamy towar na skrzyni załadowczej specjalnymi pasami, aby żaden mebel nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.

Bogaty i nowej generacji tabor samochodowy pozwala na dopasowanie się do każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Do wyboru mamy zabudowy kontenerowe tzw. meblowozy i plandeki, dzięki czemu zabezpieczamy boczny załadunek. Różnorodne wielkości skrzyń załadowczych pozwalają na różnorodne rodzaje przeprowadzek, nawet tych największych. Wszystkie samochody zaopatrzone są w tzw. windy załadowcze o dużym udźwigu, dlatego jesteśmy w stanie przewieźć nawet bardzo ciężkie maszyny i urządzenia. Posiadamy także paleciaki, różne wózki i platformy ruchome usprawniające prace do załadunku nietypowych towarów.

Naszą specjalnością jest również przewożenie pianin, w której to dziedzinie możemy się pochwalić doświadczeniem i i sprawnością. Jeżeli skorzystacie Państwo z usług firmy Jacek, dokonacie przeprowadzki bądź przewozu towaru zawsze na czas i z gwarancja solidnego wykonania.

Zaufajcie Naszemu doświadczeniu !

Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów gwarantowana.

Zadzwońcie pod nr 502 514 942 aby się przekonać!

Dokonujemy kompleksowych przeprowadzek, dzięki czemu unikniecie państwo niepotrzebnych stresów i problemów. Na Państwa życzenie nie tylko wniesiemy i wyniesiemy meble, ale również zapakujemy wszystkie pozostałe rzeczy z mienia gospodarstwa domowego.

To wszystko zrobimy za Was! Jeżeli posiadacie stare niepotrzebne meble to też nie stanowi problemu. Wywieziemy je! Oczyścimy piwnicę, garaż, strych i inne pomieszczenia gospodarcze.telefon do firmy oferującej przeprowadzki w Łodzi

Usługi przeprowadzek


telefon do firmy oferującej przeprowadzki w Łodzi