Przeprowadzki "Jacek"

Przeprowadzki w Łodzi

Porady dla osób i firm planujących wynajęcie firmy przeprowadzkowej w Łodzi.


Co warto wiedzieć planując przeprowadzkę domu, mieszkania lub biura czy magazynu w Łodzi.Niezależnie od wielkości przeprowadzanego mienia, należy mieć na uwadze doświadczenie firmy wykonującej usługę. Duże, wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzek sprawia, że jesteśmy przygotowani do bezpiecznego i sprawnego przewozu różnego typu przedmiotów: mebli (w tym tych niewymiarowych, wielkogabarytowych, pianin, fortepianów etc.), produktów magazynowych, skrzyń, pudeł, książek (przeprowadzki bibliotek). Zajmujemy się także bezpiecznym transportem mebli antycznych, czy zabytkowych.

Współpracujemy z urzedami oraz instytucjami w Łodzi. Naszym priorytetem jest stuprocentowe bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów, zarówno podczas samego transportu, jak też w trakcie przenoszenia. Staranne przygotowanie mienia do przewozu jest dla nas niezmiernie ważne.

Jako, że posiadamy dużą flotę samochodową, jesteśmy gotowi dokonać przeprowadzki dużych magazynów, hurtowni, czy sklepów. Naszym atutem są atrakcyjne ceny, rzetelne i solidne wykonanie.

Wykonaliśmy już wiele przeprowadzek w Łodzi, dzięki czemu doskonale radzimy sobie podczas przewozu mebli, przeprowadzek czy transportu przedmiotów cięższych.telefon do firmy oferującej przeprowadzki w Łodzi

Usługi przeprowadzek


telefon do firmy oferującej przeprowadzki w Łodzi